مشاوره مالیاتی | مشاور مالیاتی

همواره از حسابداری بعنوان قلب تپنده واحد های اقتصادی یاد می شود که دلیل آن پر اهمیت بودن مبحث حسابداری می باشد، درواقع اشتباهات ایجاد شده در حسابداری باعث بروز ضررو و زیان های بسیاری به شرکت می زند که میتواند حتی شرکت ها رو به انحلال بکشاند که دلیل اصلی آن نداشتن یک مشاور مالیاتی حاذق می باشد، در واقع عنوان مشاور مالیاتی را خیلی ها در این بازار گسترده یدک میکشند ولی متاسفانه از تجربه کافی برخوردار نیستند و با نشان دادن راه های نا درست، به شرکتها هزینه های زیادی متحمل می نمایند که از این رو تیم حسابدار اپ با اجرای اپلیکیشن مشاوره مالیاتی حسابدار اپ ، گامی بلند در راستای ارائه خدمات مشاوره مالیاتی سرتاسری به کل کشور نموده است که در ادامه با مزایای این پلتفرم شمارا آشنا می نماییم.


نصب اپلیکیشن مشاور مالیاتی حسابدار اپ

مشاور مالیاتی از کافه بازارمشاور مالیاتی برای آیفونمشاور مالیاتی برای کامپیوتر


نحوه ارتباط با مشاوران حسابدار اَپ

برای مشاهده نحوه ارتباط با مشاوران حسابدار اپ پیشنهاد مینماییم ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

 

 

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردید در مرحله اول از قسمت ورود و ثبت نام وارد صفحه ورود شوید، سپس با وارد کردن شماره همراه کد پیامک دریافتی را وارد نمایید و دکمه تایید را فشار دهید، سپس پس از ورود به پنل کاربری در منو وارد گزینه تماس با مشاوران شوید.چرا نیاز به مشاور مالیاتی داریم؟

دیگر مثل سالهای قبل امکان کار بصورت زیر پله ای یا تهاتری  و ... وجود ندارد و اداره مالیات به دلیل هدف تامین بودجه از محل مالیات، با بهرمندی از روش های جدید جلوگیری از فرار مالیاتی به میزان درامد صاحبان کسب کار رسیده و یا بزودی میرسد از این رو این روزها انجام بیزینس بدون تشکیل پرونده مالیاتی و اظهارنامه یک خود زنی محسوب می شود که اصلا از اهالی فن توصیه نمیکنند.

سامانه مشاور مالیاتی حسابدار اپ در کنار مشاوره چه امکانات دیگری دارد؟

برای مشاهده سایر امکانات سامانه حسابدار اپ پیشنهاد مینماییم ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

 

بهترین مشاوره مالیاتی

برای افرادی مانند مدیران شرکتها ، صاحبان بنگاه اقتصادی ، حسابداران ، دانشجو های حسابداری و ... سوال هست که بهترین مشاور مالیاتی کیست... که ما در این مقاله قصد به تشریح موضوع بهرین مشاور مالیاتی داریم.

همیشه مدیران دنبال جذب بهترین مشاوران مالیاتی (با توجه به بودجه شرکت ) در کنار خود هستند و حسابداران و دانشجو ها قصد دارن با الگو برداری از مشاوران مالیاتی خبره خود به یک مشاوره مالیاتی تبدیل شوند، از این رو سطح فنی مشاوره مالیاتی خوب همیشه مورد کنکاش می باشد.

این روز ها مشاوران مالیاتی بسیاری زیاد ادعا بهترین بودن را خصوصا در شبکه اجتماعی دارند و در واقع هر حسابداری با ایجاد یک پیج شخصی ادعاهای خود را مطرح می نماید در حالی که بسیاری از آنان تجربه عملی در کار را ندارند و متاسفانه افراد بسیاری نیز هستند که به ارائه های تئوری محور آنها عمل می نمایند که اصلا کار اصولی نمی باشد و همواره دچاره مشکل شده اند.

مشاور مالیاتی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

باید خدمتتان عرض نماییم  یکی در این حرفه پر پیچ و خم افرادی بهترین هستند که در محیط کار بصورت همزمان عملیات حسابداری و حسابرسی را پیش برده اند و در کنار تجربه کاری از سواد تئوری خوبی بهرمند باشند و با اخلاق و رفتار حرفه ای بتوانند عملیات مالیاتی رو پیش ببرند، همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم برای یک مشاور مالیاتی خوب رهبری گروه می باشد که این امر مستلزم ارتباط خوب با تک تک اعضای گروه و تقسیم وظایف برای آنها می باشد.

اهمیت مشاوره مالیاتی

همینطور که در بالا ذکر شد مسائل مالیاتی در سال های اخیر بیش از پیش با اهمیت شده و به بحث اول تجار و مدیران قرار گرفته است، از رو مشاور حاذق داشتن در کنار افراد بسیار با اهمیت تلقی می گردد. به همین علت تجار و صاحبان کسب و کار هزینه های زیادی برای جذب مشاوران مالیاتی می نمایند که برخی از این هزینه بسیار سرسام آور می باشد.

هزینه مشاوره مالیاتی

در ارائه خدمات مشاوره ای، قیمت خدمات بسیار گوناگون می باشد و اعداد ارقام با توجه به نیاز مشتری و تجربه مشاور بسیار متفاوت می باشد ولی سامانه مشاوره مالیاتی حسابدار اپ با توجه به تجربه شرکتی خود این هزینه ها را تا حد بسیار قابل قبولی کاهش داده که در نوع خود انقالبی در حرفه مالیاتی می باشد که پیشنهاد میکنیم حتما به سامانه این سایت مراجعه فرمایید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

یکی از راه های سریع دسترسی به مشاور مالیاتی، ارتباط تلفنی می باشد که افراد زیادی اقدام به ارائه راهکار بصورت تلفنی می باشند که متاسفانه بدلیل عدم نظارت صحیح بر روی آنها از کیفیت مطولبی برخوردار نیستند.

آیا اشخاص حقیقی هم نیاز به مشاور مالیاتی دارند؟

با توجه سینک شدن کارتخوانها به اداره دارایی، کلیه مغازه دار ها و صاحبان کارتخوان مشمول مالیات می باشند از این رو موظف به اظهارنامه مالیاتی تا پایان خرداد هستند به همین علت داشتن یک ارتباط مستر با مشاور مالیاتی یک امر اجتناب ناپذیر برای آنها می باشد.

8 مورد از آنچه از مالیات های جدید نمیدانید و نیاز به مشاور مالیاتی دارید...

 1. آیا میدانید دیگر اداره مالیات به تراکنش 5 میلیارد کاری ندارد و به هر حساب بانکی مشکوک اقدام به رسیدگی می نماید؟
 2. آیا میدانید دیگر استفاده از کارت خوان و درگاه پرداخت اینترنتی مشمول مالیات شده است؟
 3. آیا میدانید اداره مالیات چگونه به درامد اشخاص پی میبرد؟
 4. آیا میدانید از هزینه ها، اداره مالیات متوجه میزان درامد می شود؟
 5. آیا میدانید پیج های اینستاگرام و تلگرام هم مشمول مالیات شدند؟
 6. آیا میدانید داشتن ماشین بالای 1 میلیارد مشمول مالیات می باشد؟
 7. آیا میدانید خانه های خالی مشمول مالیات می باشد؟
 8. آیا میدانید در سال جدید حقوق بالا 5 میلیون 600 مشمول مالیات است؟

مشاوره مالیاتی 24 ساعته شبانه روزی

شرکت حسابدار اپ با ساخت اپلیکیشن مشاوره مالیاتی به مشتریان خود بصورت 24 ساعته در هفت روز هفته مشاوره میدهد.

با توجه به پیچیدگی های ایجاد شده در مسائل مالیاتی هر روز افراد زیاد از حالت عادی به مودی برای اداره مالیات تبدیل میشوند،

اداره مالیات با بهره مندی از دسترسی های به بانک اطلاعاتی مختلف در سال های اخیر دستش بیش از پیش برای جلوگیری از فرار مالیاتی باز شده است از این رو مردم برای انجام تکالیف مالیاتی خود با توجه به عدم آموزش صحیح به عموم مشکلاتی بسیاری دارند به همین دلیل در بسیاری مواقع دیده  شده در صدور برگ های قطعی خشک تر باهم میسوزند یعنی کسانی که به هیچ عنوان قصد فرار از مالیات هم نداشتند مشمول جرائم بسیار و ناحقی شده اند که تیم مشاوره مالیاتی حسابدار اپ با ایجاد پلتفرم جدید خود به راهنمایی و مشاوره دقیق به عموم ارائه می نماید.

مشاوره مالیاتی آنلاین

شرکت حسابدار اپ با ایجاد سامانه مشاور مالیاتی آنلاین خود توانسته راهکار های نوینی در این حرفه ایجاد نمایند و کاربران از اقسا نقاط کشور میتوانند براحتی بصورت 24 ساعته از طریق تکنولوژی تماس در بستر اینترنت به مشتریان خدمات ارائه نمایند، همچنین در کنار خدمات مشاوره ابزارهای بسیاری از جمله رباط محاسبه جرایم، کتاب های قوانین مالیات و بیمه ، حسابرسی و... حسابدار تی وی ، اخبار حسابداری و ... نیز در دسترس کاربران قرار داده است که ثبت نام در این پلتفرم خالی از لطف نیست.

10 مورد اصلی از تفاوت مشاوره مالیاتی اپلیکیشن حسابدار اپ با مشاوران مالیاتی معمولی چیست؟

 • تجربه بالا 
 • هزینه مقرون مصرفه 
 • دسترسی 24 ساعته
 • راه های ارتباطی چند منظوره
 • تعهد در قبال خدمات
 • همراه همیشگی
 • آرشیو شدن اطلاعات
 • کنترل  کیفیت مشاوره
 • اطلاع رسانی از اخبار و قوانین و بخشنامه های جدید 
 • ارائه خدمات اجرایی

 

تجربه بالای مشاوران مالیاتی حسابدار اپ

سیستم ارائه خدمات در شرکت حسابدار اپ به این صورت می باشد که در کنار دوره های آموزشی تئوری (بصورت هفتگی ) ، مباحث و سوالات پرسیده شده کاربران در هفته گذشته، مورد بحث و گفتگو برای مشاوران قرار میگیرید و هر یک از مشاوران نظرات و دیدگاه های مختلف خود را ارائه می نمایند که این شیوه بشدت باعث افزایش چشمگیر سطح دانش مشاوران گردیده است از این رو مشاوران حسابدار اپ آماده پاسخگویی به پیچیده ترین سوالات و مشکلات کاربران حسابداری و مالیاتی می باشند.

هزینه مقرون مصرفه از خدمات مشاوره مالیاتی حسابدار اپ

به علت ارائه خدمات به قول بازاری ها با تیراژ بالا ، هزینه سربار را بصورت چشمگیری کاهش داده و از آنجایی که هدف اصلی اپلیکیشن مشاوره مالیاتی حسابدار اپ بالا بردن سواد مالی افراد جامعه می باشد به همین علت  ارائه خدمات در پایین ترین نرخ ممکن  صورت می پذیرد.

دسترسی 24 ساعته پنل مشاوره مالیاتی

یکی از قابلیت های متمایز کننده پلتفرم مشاور  مالیاتی حسابدار اپ، دسترسی در تمام ساعت شبانه روز و حتی در ایام تعطیل می باشد، با توجه به اینکه مسائل مالیاتی مبحث حساس و تعیین کننده برای سرنوشت شرکت ها می باشد ، تیم حسابدار اپ تضمیم به ارائه خدمات بصورت 24ساعته نموده که تا خیال کاربران از این بابت راحت باشد.

راه های ارتباطی چند منظوره به سامانه مشاوره مالیاتی حسابدار اپ

از آنجایی که رفع نیاز همیشه با تلفنی صحبت کردن برطرف نمیشود تیم حسابدار اپ قابلیت هایی ارتباطی  نظیر جلسه آنلاین تصویری، ارسال فایل، چت و ... را هم برای کاربران خود فراهم نموده است، همچنین افراد میتوانند با ثبت درخواست مشاور جلسه حضوری در محل خود و یا دفتر حسابدار اپ رزرو نمایند.

تعهد در قبال خدمات در سیستم مشاوره مالیاتی حسابدار اپ

یکی از سوالاتی که همواره در ذهن مخاطبان حسابدار اپ وجود دارد این می باشد که اگر مشاوره های کارشناسان حسابدار اپ اشتباه باشد و ما دچار جریمه  شویم تکلیف چیست؟ ، در این خصوص باید خدمتتان عرض نماییم که ما بابت این مشکل هم چاره ای اندیشیدیم در درجه ی اول ، سامانه حسابدار اپ از کادری متشکل از بهترین مشاوران مالیاتی کشور می باشد (که در مطلب قبلی شرایط جذب مشاوره را خدمتتان شرح دادیم) که ضریب اشتباه و خطا را به حد اقل می رساند اما در جهت آسوده شدن خیال افراد،  کاربران میتوانند با تکمیل فرم ذحیره آرشیو مشاوره، مستندات مشاوره های که دریافت نموده اند را ماه به ماه دریافت نمایند و با فرم تعهد نامه ی حسابدار اپ که از قسمت پشتیبانی قابل دسترس می باشد ادعای جبران خسارت نمایند که شرکت حسابدار اپ  با دیده منت جبران خسارت می نماید.

مشاوران مالیاتی حسابدار اپ همراه همیشگی شما

از دیگر ویژگی های خاص پلتفرم مشاوره مالیاتی حسابدار اپ میتوان به متنوع بودن خدمات اشاره نمود، در واقع حسابدار اپ خدمات حسابداری، مالیاتی، ثبتی، حسابرسی، بیمه و ... در همه شرایط از جمله جلسات قبل، حین و بعد از دفاع مالیاتی، ثبت اسناد، مشاوره خرید نرم افزار، استقرار سیستم و کدینگ و .... ارائه می نماید که میتوان بعنوان یک همراه همیشگی  از آن استفاده نمود.

آرشیو شدن اطلاعات پلتفرم مشاوره مالیاتی 

پاسخ های مشاوران به مدت نامحدود برای کاربران در دسترس می باشد که کاربران در صورت فراموش پاسخ های ارائه شده توسط مشاوران میتوانند به راحتی با رجوع به اپلیکیشن مشاوره مالیاتی خود به آنها دسترسی داشته باشند.

کنترل  کیفیت مشاوره مالیاتی

جهت بالا بردن کیفیت خدمات، پاسخ های مشاوران بطور کامل مورد ارزیابی تیم کنترل کیفیت قرار میگرد و نمرات ارسالی کاربران به کارشناسان همواره مورد تجزیه تحلیل ارزیاب ها قرار دارد  که این امر در بالا رفتن کیفیت خدمات تاثیر بسزایی دارد، همچنین کاربرانی که از ارائه خدمات مشاوره مالیاتی تیم حسابدار اپ  به هر دلیلی رضایت نداشته باشند براحتی میتوانند با ثبت درخواست دریافت وجه از قسمت پشتیبانی مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید.

اطلاع رسانی از اخبار و قوانین و بخشنامه های جدید

یکی از موارد با اهمیت برای مدیرعامل ها و حسابداران بروز بدون در خصوص قوانین، خبرها ی حسابداری می باشد که بررسی روزانه  همه ی منابع کار بسیاری دشواری می باشد که تیم حسابدار اپ با ایجاد امکانات مختلفی نظیر اخبار حسابداری، قوانین، بخشنامه ها، کتابهای حسابداری و ... مسئولیت بروز نگه داشتن کاربران خود را با دیده منت پذیرفته است.

ارائه خدمات اجرایی

خدمات ما در حسابدار اپ خدمات فقط محدود به مشاوره نمی باشد و عملیاتی انجام دادن فعالیت های بسیاری را هم کاربران میتوانند به تیم حسابدار بپسارند که از این عملیات میتوان به تحریر دفاتر و لایحه، کانورت اسناد ، استقرار کدینگ و ثبت اسناد حسابداری، ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق، ارسال اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده، ارسال لیست گزارشات فصلی، حضور کارشناس در جلسات دفاعیه و .... اشاره نمود. که کاربران میتوانند کل خدمات را بصورت یکجا و یا موردی درخواست نماییند.

از چه پلتفرم هایی میتوانی به سامانه مشاور مالیاتی حسابدار اپ دسترسی داشت؟

از

حسابدار اپ بصورت وب اپلیکیشن برنامه نویسی گردیده است تا کاربران بتوانند در کامپیوتر ، موبایل و تبلت از خدمات اپلیکیشن مشاوره مالیاتی حسابدار اپ بهرمند گردند که بخش اعظم آن در حالت آفالاین هم در دسترس می باشد. همچنین اپلیکیشن حسابدار اپ در سیستم عامل اندروید، ios، ویندوز و مک همزمان قابل استفاده می باشد.

 

 

امروزه یک بخشی از زندگی ما اعم از خرید و فروش زمین، وسیله نقلیه، دریافت تسهیلات بانکی، تاسیس شراکت ها، دریافت پروانه کسب، واردات و صادرات به کشور چ یا تقسیم کردن ارث و میراث درگیر مالیات می باشد که موجب به وجود آمدن مشکلات و درگیری هایی برای افراد شده است.

این مشکلات به دلیل زیاد بود مشغله کاری و نبود وقت و زمان کافی برای هر فرد متفاوت است و این مشکلات تنها با پرداخت مالیات و انجام کار های مربوط به آن از بین می روند که نیاز مند وقت و زمان آزاد می باشد. برای برخی افراد که زمان کافی برای انجام این امور را ندارند کاری دشوار می باشد.

 اما نباید برای این مشکل ناراحت شوید و یا امید تان را از دست بدهید زیرا امروزه با کمک گرفتن از یک مشاوره مالیاتی می توانید به راحتی  و بدون نگرانی مشکلات خود را حل و فصل نمایید.

با مشاوره گرفتن از مشاوران مالیاتی، به صورت مشاوره آنلاین، حضوری و یا تلفنی می توانید به صورت اصولی از پرداخت کردن مالیات های سنگین، بروز مشکلات مالی و اختلافات جلوگیری نمایید.

مالیات یعنی چه؟ چرا مشاوره در خصوص مالیات اهمیت دارد؟

مالیات یعنی چه؟

اگر می خواهید بدانید مالیات یعنی چه باید بگوییم که، مالیات یعنی پرداخت وجه اجباری برای تمامی مردم است که این وجه برای هر فرد بر اساس میزان در آمدش یا گردش مالی و یا دارایی که دارند محاسبه می شود و افراد موظف پرداخت مالیات می باشند.

مالیات به منظور تامین هزینه های عمومی کشور از اشخاص حقیقی و حقوقی گرفته می شود. اگر فردی پرداخت مالیات خود را انجام ندهد و از پرداخت آن سر باز بزند طبق قانون کشوری مجازات خواهد شد به همین دلیل است مشاوره مالیاتی در کسب و کار با اهمیت تلقی میگردد.

مشاوره مالیاتی آنلاین به چه شکل انجام می شود؟

 

روش دریافت مشاوره مالیاتی به این صورت می باشد که کاربران با ثبت نام در اپلیکیشن مشاوره مالیاتی حسابدار اپ، از قسمت ارتباط با مشاوران با فشردن دکمه تماس، تماس از سرورهای حسابدار اپ با کاربر و مشاوران حسابدار اپ برقرار می گردد که کاربران به راحتی متوانند در هر ساعت از روز سوالات خود را مطرح نمایند و مشاوران خبره حسابدار اپ پاسخگویی سوالات آنها می باشند. لازم بذکر است که پلتفرم مشاوره مالیاتی ما قابلیت های بسیار بسیاری دارد که دیدن آن قطعا خالی از لطف نمی باشد که پیشنهاد می نماییم حتما در سایت حسابدار اپ ثبت نام نمایید.

 

 

 

 

یکی دیگر از روش های ارائه مشاوره، مشاوره مالیاتی آنلاین می باشد. که برای مشاوره گرفتن از آن ها باید از طریق پر کردن فرم در خواست مشاوره، ارسال سوال در قسمت کامنت و یا شرکت کردن در چت آنلاین سایت های مشاوره مالیات آنلاین سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ سوالات تان را دریافت نمایید.  البته تیم حسابدار اپ اپلیکیشنی را طراحی کردند که یکی از قابلیت های این برنامه پرسش و پاسخ حسابداری می باشد. شما می توانید در هر زمان و به تعداد نا محدود سوالات مالیاتی خود را برای کارشناسان حسابدار اپ ارسال نمایید. کارشناسان ما در مدت 30 دقیقه الی 1 ساعت پاسخگو شما می باشند. در ضمن بدانید که محدوده پرسش و پاسخ حسابدار اپ در موضوعات مالیات نمی باشد و شما می توانید جهت کسب مشاوره حسابداری، مشاوره بیمه و غیره به این اپلیکیشن مراجعه نمایید.

مزایای استفاده کردن از مشاوره مالیاتی آنلاین چیست؟

مزایای استفاده از مشاوره مالیاتی آنلاین چیست؟

مشاوره مالیاتی آنلاین  از مزایای زیادی بر خوردار می باشد که مهم ترین آن ها عدم نیاز به حضور در دفتر مشاوره می باشد که این راه حل بسیار مناسب بوده تا از ایجاد شلوغی در یک مکان، ماندن در ترافیک جلوگیری شود.

شما می توانید از مشاورین تلفنی و حضوری برای انجام بررسی اوراق پرونده مالیاتی و دریافت گزارش استفاده نمایید.

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم مشاوره مالیاتی آنلاین هزینه پایین آن می باشد که این مشاوره ها با قیمت های بسیار پایین و مناسب بخشی از مشغله فکری افراد را کم تر کرده است و افراد برای رسیدن به جواب سوالات خود با پرداخت کم ترین هزینه می توانند اقدام نمایند تا به راحتی پاسخ سوالات شان را دریافت کنند.

مشاوره مالیاتی تلفنی به چه شکل صورت می گیرد؟

مشاوره مالیاتی تلفنی به چه شکل صورت می گیرد؟

امروزه برخی از افراد برای دریافت مشاوره مالیاتی از تماس تلفنی استفاده می کنند که استفاده کردن از مشاوره تلفنی باعث می شود از شلوغی و ترافیک و دود ماشین ها فاصله بگیرید.

استفاده کرده از این نوع مشاوره بسیار راحت و بی دغدغه می باشد اما باید به این نکته توجه نمایید که برای دریافت پاسخ سوالات تان باید زمانی را در انتظار باشید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

شما باید برای دریافت سوالات خود در مرحله اول با موسسه مورد نظر که اغلب یک شرکت حسابداری می باشد خود بگیرید و زمان مناسب را با پشتیبان مجموعه هماهنگ کنید و بعد از گذراندن این مرحله کارشناسان با شما در زمان مناسب تماس خواهند گرفت و سوالات شما را پاسخ می دهند. جالب است بدانید در تیم حسابدار اپ مشاوران ما به صورت تمام وقت و پاره وقت پاسخگوی سوالات شما هستند. در اپلیکیشن حسابدار با کلیک بر روی آیکون تلفن در بش تماس در کمتر از چند ثانیه از طرف تیم حسابدار اپ با تماس گرفته می شود.

مزایای استفاده کردن از مشاوره مالیاتی آنلاین

مزایای استفاده کردن از مشاوره مالیاتی آنلاین؟

مشاوره مالیاتی تلفنی از مزایای مختلفی بر خوردار می باشند که به شرح زیر است:

مهم ترین مزیت مشاوره تلفنی این است که نیاز به مراجعه حضوری برای افراد ندارد

مدت زمان کمی برای دریافت جواب را باید منتظر باشید

هزینه مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری بسیار پایین تر می باشد

معایب مشاوره مالیات تلفنی

عدم امکان تحریر لایحه ی مالیاتی

عدم امکان بررسی کردن پرونده مالیاتی توسط مشاوران

مشاوره مالیاتی حضوری چگونه است؟

مشاوره مالیاتی حضوری چگونه است؟

مشاوره مالیاتی حضوری یک روش عالی برای هر گونه کسب و کار و اشخاص حقوقی و حقیقی می باشد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره حضوری با تکمیل کردن فرم از طریق سایت و یا تماس گرفتن در خواست مشاوره دهید و بعد از هماهنگی های لازم و گرفتن وقت قبلی برای مشاوره، به موسسه مورد نظرتان مراجعه نمایید.

مزایای مشاوره حضوری چیست؟

مزایای مشاوره حضوری چیست؟

امکان تحریر لایحه مالیاتی وجود دارد

اوراق و پرونده مالیاتی توسط مشاور بررسی می شود

انتظار برای انجام مشاوره به حداقل می رسد

مشاوره بسیار با دقت تر از مشاوره غیر حضوری انجام می شود

معایب مشاوره حضوری چیست؟

وجود هزینه بالا در مشاوره حضوری

حضور الزامی شما برای مشاوره مالیاتی

هزینه های مشاوره مالیاتی به چه شکل است؟

قیمت مشاوره مالیاتی بر اساس پرونده شما متفاوت می باشد و این قیمت با شناخت کامل پرونده شما توسط مشاور محاسبه می شود.

اما باید به نکته مهم توجه کنید که اگر مشاوره مالیاتی شما به شکل درست و بدون خطا انجام شود در مقابل بروز ضرر و زیان ها در آینده رقم زیادی نخواهد بود.

آیا در مورد مالیات وکیلانی که اخیرا به صندوق معرفی شده اند مشاوره مالیاتی انجام می شود؟

باید بگویم که برخی از موسسات مشاوره، در مورد قوانین جدید مالیات مشاوره انجام می دهند و برخی دیگر از موسسات هنوز این مشاوره ها را انجام نمی دهند.

هزینه تشکیل دادن پرونده و اخذ کد اقتصادی چقدر می باشد؟

هزینه های تشکیل پرونده و اخذ کد اقتصادی نسبت به پرونده های موجود متفاوت می باشند.

اگر مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز شود و به نتیجه نرسند مبلغ واریز شده برگردانده می شود؟

در برخی موسسات اگر مبلغی واریز شود و پرونده طی مراحل داد رسی به نتیجه دلخواه نرسد مبلغ واریز شده به صاحبش بر گردانده می شود.

و در برخی موسسات دیگر مبلغی که به عنوان پیش پرداخت واریز شده است دیگر به صاحبش بر گردانده نمی شود.

حسابدار اپ اولین وب اپلیکیشن مرکز مشاوره مالیاتی که تو موضوعات مالیات، بیمه ، قانون کار، حسابداری ، حسابرسی و ... خیلی میتواند با پاسخ به سوالات بصورت 24 ساعته، کمک حال اشخاص باشد.

 

 

 

امتیاز : 5
تعداد رای : 4