پاسخ به کلیه سوالات حسابداری و مالیاتی در کمترین زمان

اگر دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که حرفه حسابداری امروزه با پیچیدگی ‌های زیادی همراه است و امورات مالیاتی هم تغییرات زیادی را به خود دیده ‌است، بنابراین مشکلات، سوالات و ابهامات زیادی برای کاربران به وجود آورده است.

 

سوال حسابداری با حسابدار اپ

 

همه این موارد باعث می ‌شود تا صاحبین کسب و کار به ‌دنبال مشاوره‌ حسابداری و مالیاتی برای رسیدن به پاسخ سوال حسابداری خود باشند، اما با توجه به این‌ که استفاده از مشاوره‌ مالیاتی می ‌تواند هزینه‌های زیادی را برای یک کسب و کار ایجاد نماید، به همین علت کلیه صاحبان مشاغل و شرکت ها به دنبال راه‌ های جایگزین مشاوران مالیاتی هستند که بتوانند پاسخ، پرسش سوالات حسابداری را با کیفیت بالا در عین حال با هزینه پایین دریافت نمایند، چرا که بسیاری از شرکت ‌ها توان پرداخت هزینه استخدام مشاوره مالیاتی بصورت تمام وقت را ندارند ولی در عین حال نیاز به چنین مشاوری در کسب و کار خود به وفور احساس مینمایند.

بنابراین همان ‌طور که در مطالب بالاتر هم گفته شد با توجه به این ‌که امور حسابداری بسیار گسترده شده ‌است، صاحبان کسب و کارها ها برای این ‌که به نتیجه مطلوبی در امور بیمه و مالیات خود برسند، باید متخصصینی را به ‌صورت جداگانه استخدام کنند، که این می‌ تواند هزینه‌ های چندین برابری را برای صاحبین مشاغل ایجاد نماید.

در ادامه مطالب روشی را برای شما بیان خواهیم کرد که با استفاده از آن کلیه صاحبین کسب ‌و کار می ‌توانند به پرسش و پاسخ حسابداری حیطه فعالیت خود در سه حالت چت، ویس، ویدو کال دسترسی داشته باشند.

 

پرسش‌ و پاسخ حسابداری

 

پرسش و پاسخ حسابداری

 

شرکت‌ های زیادی وجود دارند که با توجه به مشکلات حسابداری که ممکن است گریبان‌ گیر صاحبین بسیاری از شرکت ‌های دیگر شود، سامانه‌ ای را ایجاد کرده‌ اند که می ‌تواند دسترسی آن‌ ها را به مشاوره مالی ایجاد کند.

بنابراین با راه ‌اندازی اپلیکیشن مشاوره مالی حسابدار اپ که می‌توان آن‌ را برای گوشی‌های اندرویدی و کامپیوتر نصب کردم همه افراد چه دانشجو و حسابداران و مدیران مالی و مدیر عامل‌ها می‌توانند به مشاور مالی آنلاین در تمامی ساعات شبانه‌روز به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

برای انجام پرسش‌ و پاسخ حسابداری و امور مالیاتی و بیمه در این اپلیکیشن باید در سایت عضو شوید، تا بتوانید به امکانات مناسبی دسترسی داشته باشید، بنابراین بعد از این ‌که در سایت عضویت پیدا کردید به ‌راحتی می‌توانید سوالات حسابداری خود را به تعداد نامحدود به ثبت برسانید.

شاید شما این سوال را از خود بپرسید که با توجه به این ‌که در اپلیکیشن حسابدار اپ امکان گفتگوی آنلاین وجود دارد چرا باید به ثبت پرسش ‌و پاسخ  مسائل حسابداری بپردازیم. در ادامه این مطالب به‌ صورت جز به‌ جز این ‌مورد را برای شما توضیح خواهیم داد.

لازم به ذکر است که بگوییم اولین تفاوتی که ثبت قسمت پرسش ‌و پاسخ با انجمن دارد، که خیلی از افراد از آن استفاده می ‌کنند، محرمانه و مخفی بودن اطلاعات می ‌باشد، چرا که اگر تا به‌ حال دقت کرده باشید در قسمت انجمن ‌ها تمام سوال حسابداری ثبت ‌شده می شوند و آن ها را بعدا در گوگل ایندکس خواهد کرد، در نتیجه بسیاری از افراد می ‌توانند آن‌ ها را مشاهده کنند، بنابراین با استفاده از انجمن افرادی که صحبت محرمانه‌ ای دارند نمی ‌توانند آن را مطرح کنند.

اما در قسمت پرسش و پاسخ حسابداری تمامی اطلاعات به ‌صورت مخفی و محرمانه رد و بدل خواهد شد و قسمتی را هم برای بارگذاری مدارک در اختیار کاربران قرار خواهند داد که بتوانند تمامی مدارک لازم خود را برای دریافت پاسخ‌ های حسابداری به کارشناسان ارسال کند.

اما اگر دقت داشته باشید در بخش انجمن پرسش ‌و پاسخ که اغلب شرکت‌ های حسابداری از آن استفاده می‌ کنند، چنین قابلیتی وجود ندارد و همیشه تاریخچه سوالات حسابداری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت

جلسات آنلاین پرسش و پاسخ به سوالات حسابداری

 

جلسات آنلاین پرسش و پاسخ به سوالات حسابداری

 

در سامانه ‌حسابدار اپ، موسسه خدمات حسابداری و حسابرسی قسمتی را ایجاد کرده ‌اند که افرادی که به جلسات آنلاین علاقه دارند، می‌ توانند به ‌راحتی در جلسات پرسش و پاسخ حسابداری آنلاین حضور پیدا کنند و سوالات حسابداری و مالیاتی خود را مطرح کنند تا کارشناسانی که آنلاین هستند بتوانند جواب تمامی سوالات آن‌ ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

رسیدن به پاسخ سوالات حسابداری در کمترین زمان ممکن

 

رسیدن به پاسخ سوالات حسابداری در کمترین زمان ممکن

 

اگر دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که ۳۹ درصد از کل سوال ‌های 20 درصد از کل سوال های این سیست به ‌صورت غیرمستقیم یا مستقیم به سوال حسابداری و بیمه ‌ای و مالی مربوط می‌ شود که این‌ اپلیکیشن به کاربران این دسترسی را داده‌ است که بتواند تمامی سوالات مالی و مالیاتی خود از حسابداران خبره بپرسند، حتی افرادی که مشکلاتی در مسائل حسابداری خود داشته باشند می‌ توانند به‌ صورت آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشند.

یکی از مزیت‌ هایی که می‌ توان در مورد قسمت پرسش و پاسخ حسابداری آن را نام برد، پاسخ به سوالات در کمترین زمان ممکن می ‌باشد و تمامی سوالاتی که ثبت می‌ شوند کمتر از نیم ‌ساعت جواب داده خواهند شد، در نهایت اعلام نتیجه آن هم به‌ صورت پیامک برای کاربران ارسال خواهد شد.

علاوه‌ بر استفاده از امکانات پرسش ‌و پاسخ سوالات حسابداری تمامی کاربران می ‌توانند امکانات دیگری مثل مشاوره تلفنی، اتاق جلسه‌ آنلاین، بایگانی الکترونیک، محاسبات جرائم حسابداری و ... را مورد استفاده قرار دهند.

پاسخ به سوالات تخصصی حسابداری

 

پاسخ به سوالات تخصصی حسابداری

 

از موارد دیگری که در امر حسابداری از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار می باشد، این است که بتوان به سوالات تخصصی حسابداری دسترسی پیدا کرد، بنابراین با استفاده از اپلیکیشن حسابدار اپ افراد می ‌توانند کارشناس مربوط به سوالات خود را انتخاب کنند و در صورت نیاز مدارکی را هم برای رسیدن به پاسخ سوال حسابداری خود ارائه دهند.

در نهایت در این اپلیکیشن کاربران می توانند به ثبت سوالات حسابداری خود بپردازند، بنابراین تمامی سوالات ثبت‌ شده توسط کاربران به کارشناس و متخصص طرف انتخاب ‌شده ارسال خواهد شد.

کارشناس حسابدار اپ هم پاسخی را برای سوال مطرح ‌شده ارائه می ‌دهد و آن را بعد از اتمام کار خود برای کارشناس ارشد ارسال خواهد کرد، در صورت تایید پاسخ داده شده از شوس کارشناس منتخب، سوال به مدیریت حوزه ارسال می‌ شود که اگر پاسخی جامع باشد و نیازی به اصلاح نداشته باشد برای کاربر آن را ارسال می‌ کنند.

 

سوالات حسابداری آنلاین

 

هان طور که گفت شد کاربران می توانند از طریق یک پیامک نتیج سوالات خود را مشاهده نمایند. حتی اگر ابهامی هم در پاسخ سوال خود داشته باشند می تواند با کارشناس مربوطه در ارتباط باشند. تیم حسابدار اپ با طراحی اولین اپلیکیشن مشاوره مالیاتی با قابلیت های ویژه در ایران کار را برای کاربران راحت کرده تا هر فردی بتواند سوالات و مسائل حسابداری خود را با ما در بخش پرسش و پاسخ حسابداری در میان بگذارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما از بخش تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

امتیاز : 5
تعداد رای : 2